Kontaktuppgift

Boier Bilverktyg AB
Älvsbyvägen 13-B
139 52 Värmdö
Tel 08-55614520
Fax 08-55614529
info@boier.se
Ledning/Administration
VD
Mikael Backteman
08-55614521
0733-312308
mikael.backteman@boier.se

Faktura
Lena Igemo
08-55614525
lena.igemo@boier.se

Bokföring
Birgitta Bjerkell
08-55614528
birgitta.bjerkell@boier.se

ekonomi.boier@bilverktyg.com

Order/Kundservice
Order/Kundservice
info@boier.se

Jerry Eriksson
08-55614524
0709-465177
jerry.eriksson@boier.se

Robert Isberg
08-55614522
robert.isberg@boier.se

Mikael Lewander
08-55614527
mikael.lewander@boier.se
Service
Service/reparationer
Jerry Eriksson
08-55614524
0709-465177
jerry.eriksson@boier.se
Lager/Distribution
Inköp
Jerry Eriksson
08-55614524
0709-465177
jerry.eriksson@boier.se

Distribution/Lager
Stefan Jacobsen
08-55614526
stefan.jacobsen@boier.se

Distribution/Lager
Kent Jonsson
08-55614526
kent.jonsson@boier.se

Mattias Dahl
08-55614526
mattias.dahl@boier.se
Kampanjer/Media
Robert Isberg
08-55614522
robert.isberg@boier.se

Fältsäljare
Södra Sverige / Skåne
Vakant
0708-40 05 60

Göteborg / Småland
Christopher Palm
0709-90 30 90
christopher.palm@boier.se

Stockholm/Södermanland
Andreas Tedbrant
0708-33 77 73
andreas.tedbrant@boier.se

Norra Sverige
Stefan Krantz
0721-81 66 44
stefan.krantz@boier.se

Rusta din fordonsverkstad med de bästa verktygen!

Vi har sedan 1980 utrustat verkstäder runt om i Sverige med fordonsverktyg av proffskvalitet. Vi är specialister på diagnos och reparation.

Webbkatalogen

Vi arbetar kontinuerligt på att utveckla vår nätbaserade produktkatalog som ju är ett utmärkt komplement till den tryckta. Den har den uppenbara förtjänsten att den kan hållas aktuell genom ständig uppdatering.

Webberbjudanden

Det kan löna sig att kolla våra webberbjudanden! Vi lägger upp särskilda erbjudanden som inte annonseras ut på annat sätt.

Kontakt

Hör av dig till Mikael Backteman. Han tar emot synpunkter och svarar på frågor.

Priser

Alla priser på hemsidan är exklusive moms.